Slide image
Slide image
Följ med på nästa bortamatch
Klicka nedan för att läsa mer om hur du
gör för att följa med på nästa resa.

Maila oss

Kontakt

Har du några frågor, tips eller önskemål?

Kontakta den som ansvarar för respektive område.

Använd gärna formuläret här intill.

För att se kontaktinformationen sorterad per styrelsemedlem, klicka här.


Område: - Allmänna frågor om WL
- Media
Ansvarig:

Niclas Wilhelmson,

Ordförande
Mail:

ordforande@whitelions.se

niclas@whitelions.se

Tel: 076-3401956

Område:

- Medlemmar                    
- Ekonomi

- Sittplatser

Ansvarig:

Henrik Giljam Rapp

Mail:

medlem@whitelions.se

ekonomi@whitelions.se
 

Tel:  

Område:    

- Medlemsförmåner

- Resor

Ansvarig: Helene Åstrand       
Mail:

formaner@whitelions.se

resor@whitelions.se

atrandhelene@gmail.com

Tel:  

Område:   

- Sittplats

Ansvarig:

Foffe Schön

Mail:

foffe@whitelions.se

sittplats@whitelions.se

Tel:  

Område:   

- TIFO

- Souvenirer

- Allmänna frågor om WL

- Media

Ansvarig:

Jakob Johansson

Mail:

souvenirer@whitelions.se

tifo@whitelions.se                   

Tel: 073-3331593

Område:    

- IT

- Hemsida

Ansvarig: Andreas Jerntved
Mail: it@whitelions.se
Tel:
 
0709-788788

 

 

 

Kontaktinformation till styrelsen 2020/21

 


Niclas Wilhelmson

 

Styrelsepost: Ordförande
Mail:

niclas@whitelions.se

ordforande@whitelions.se

Telefon: 076-3401956

Jakob Johansson

 

Styrelsepost:    Vice ordförande
Mail:

 

 

Telefon: 073-3331593

Henrik Giljam Rapp

 

Styrelsepost: Kassör                            
Mail:

ekonomi@whitelions.se

medlem@whitelions.se

Telefon:  

Christoffer Schön

 

Styrelsepost  Ledamot                         
Mail: foffe@whitelions.se
Telefon:  

Martin Karlsson

 

Styrelsepost Ledamot                       
Mail:

 

Telefon:  

Kim Lönn

 

Styrelsepost Ledamot                       
Mail:  
Telefon:  

Christoffer Lindkvist

 

Styrelsepost Ledamot                       
Mail:  
Telefon:  

Frida Johansson

 

Styrelsepost Ledamot                       
Mail:  
Telefon:  

Isak Johansson

 

Styrelsepost Första suppleant                  
Mail:  
Telefon:  

Filip Sehlstedt

 

Styrelsepost Andra suppleant
Mail:  
Telefon:  

Andreas Karlsson

 

Styrelsepost Tredje suppleant                
Mail: bagarn@whitelions.se
Telefon: